Transport maszyn

Transport maszyn na terytorium kraju i całej Uni Europejskiej!

Wszechstronny park maszynowy pojazdów ciężarowych będących w posiadaniu firm transportowych, obok usługi pomoc drogowa, pozwala im świadczyć nietypowe usługi transportowe. Jedną z takich usług znajdującą się w ofercie firm przewozowych jest transport maszyn i innych urządzeń.

Transport maszyn i usługi HDS

Firmy transportowe są w stanie przewozić różne maszyny i urządzenia. Zarówno te posiadające własne podwozie, jak i maszyny przemysłowe. Które należy przy pomocy urządzeń dźwigowych załadować i rozładować. Przy tego typu zleceniach bardzo pomocnym sprzętem, w które wyposażono pojazdy specjalistyczne, są urządzenia HDS , podnośniki hydrauliczne i wciągarki.

Naczepy niskopodwoziowe są przystosowane do transportu maszyn lub ich części o wadze do 42 ton( w szczególnych przypadkach powyżej).

Firmy transportowe zajmują się również transportem oraz pilotażem przedmiotów wielkogabarytowych.

Do transportu mniejszych urządzeń, zarówno gabarytowo i wagowo ( do 16 ton), stosuje się pojazdy mniejsze (Mercedes Actros), bardziej zwrotne, ekonomiczniejsze szczególnie na długich trasach.

Oprócz transportu maszyn i urządzeń, specjalistyczny sprzęt pozwala również na transport materiałów budowlanych. Gotowych elementów konstrukcyjnych. Różnych półfabrykatów i półproduktów, konstrukcji podłużnych, zbiorników technologicznych, kontenerów, cystern.

Wieloletnie doświadczenie firm oferujących transport maszyn pozwala ofiarować Państwu ofertę usługi transportowej wysokiej jakości, ponieważ zadowolenie klienta powinno zawsze być priorytetem!

Pomoc drogowa Bielsko–Biała znajdź firmę która świadczy swoje usługi przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *